Systemem ST-100.

Systemem ST-100.

Wykrywanie podsłuchu systemem ST-100 umożliwia natychmiastowe wykrycie nowego źródła promieniowania elektromagnetycznego w zakresie do 2,8 GHz. System jest produkowany w Rosji.

wykrywanie podsłuchu warszawa

Więcej szczegółów


0 zł brutto

Komputerowe wykrywanie podsłuchu umożliwia bardzo szybką identyfikacje zagrożenia w każdych warunkach. Komputer pozwala na szczegółową wizualizacje stanu przestrzeni elektromagnetycznej. Metody wykrywania podsłuchu wymagają zastosowania odpowiedniego sprzętu w tym także odpowiednich komputerów. Wykrywacze podsłuchu stosowane na co dzień mają ograniczone możliwości co w znacznym stopniu zmniejszaią ich skuteczność..

wykrywanie podsłuchu warszawa

wykrywanie podsłuchu warszawa

Prezentowany system wykrywania podsłuchu pazwala na prowadzenie nadzoru w czasie rzeczywistym nad przestrzenią elektromagnetyczną. Pojawienie się nowej transmisji jest natychmiast pokazywane na ekranie komputera co pozwala na natychmisatowe podjącie odpowiednich kroków. Wykrywanie podsłuchów tym zestawem odbywa się automatycznie. Z racji pochodzenia ten system wykrywania podsłuchu w Polsce jest mało popularny pomomo że posiada unikalne zalety praktyczne.

 

Wykrywanie podsłuchu Warszawa

tel. 501-159-903